nõukogu

Toomas Luman, nõukogu esimees

Tallinna Polütehnilise Instituudi (tänase nimega Tallinna Tehnikaülikool) tööstus- ja tsiviilehituse inseneri kõrgharidusega Toomas Luman on praeguse Nordeconi kontserni asutajaliige ning olnud seotud Kontserni tegevusega läbi juhatuse ja nõukogu 35 aastat. Lisaks ehitusettevõtetele on Toomas Luman osalenud mitmete teiste ettevõtete (Tallinna Kaubamaja AS,E-Betoonelemendi AS, Väokivi OÜ, Eesti Energia AS jt) juhtimises ja nõukogude töös. Toomas Lumani ühiskondlik tegevus on keskendunud peamiselt ettevõtluskeskkonna, hariduse ning riigikaitse erinevate valdkondade arendamisele. Juba üle 28 aasta on ta juhtinud Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning osalenud ehitusettevõtjaid koondavas erialaliidus. Ta on Kaubanduskoja juhatuse esimehena aktiivselt osalenud Eesti liitumise ettevalmistamisel nii Euroopa Liiduga kui ka eurotsooniga. Sealhulgas tegutses ta Euroopa Liiduga ühinemise eel neli aastat Eesti Euroopa Liiduga ühinemise läbirääkimiste delegatsiooni juhi (välisministri) Konsultatiivkomitee esimehena. Talle on omistatud Eesti Vabariigi Valgetähe V, III ja I klassi teenetemärk ning mitmeid autasusid Eesti Kaitseväe, Eesti Kaitseliidu ja mitmete teiste riiklike ja ühiskondlike organisatsioonide poolt. Samuti on teda autasustatud mitmete välisriikide riiklike teenetemärkidega.


Maret Tambek
, nõukogu liige

Vandeaudiitor Maret Tambek alustas tööd Nordecon Infra ASi finantsjuhina aastal 2007. Kontserni pearaamatupidaja ametikohale asus ta 2010. aasta kevadel ning alates juulist 2014 juhib ta finantsosakonna tööd. Alates augustist 2017 on Maret Tambek Nordecon AS-i juhatuse liige.  Varasemalt on Maret töötanud üksteist aastat audiitorina KPMG Baltics ASis. 1992–1996 töötas ta spetsialistina Eesti Pangas. Maret lõpetas 1989. aastal Tallinna Polütehnilise Instituudi (praeguse Tallinna Tehnikaülikooli) tööstuse juhtimise ja planeerimise eriala.


Andri Hõbemägi, nõukogu liige

Andri Hõbemägi on majandusalase kõrghariduse omandanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas. Tööalaselt möödusid aastad 1993–2001 Hansapank ASis (hilisem Swedbank AS). Aastatel 2001–2002 tegutses ta jalgpalliklubi FC Flora tegevjuhina. Alates 2002. aastast sai Andri Hõbemägist Eesti Ehitus AS (hilisem Nordecon AS) finantsdirektor ning tema ametiajal noteeriti ettevõtte aktsiad Tallinna börsil. Hetkel töötab Andri Hõbemägi Nordecon ASi enamusaktsionäri Nordic Contractors ASi peaanalüütikuna, ta on ka Nordecon ASi investorsuhete juht ja  nõukogu liige. 

 

Priit Luman, nõukogu liige
Priit Luman töötab Nordeconi kontsernis alates 2006. aastast. Ta on täitnud ehitustööde juhtimisega seotud tööülesandeid ja olnud Nordecon AS hoonete ehituse divisjoni direktor. Alates 1. maist 2017 on Priit Nordecon ASi juhatuse liige, tema vastutusvaldkonnaks on ettevõtte tegevus välisturgudel. Priit lõpetas 2010. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehituse õppe, omandades tehnikateaduste magistrikraadi cum laude ning on läbinud  Aalto ülikooli EMBA programmi.


Andre Luman, nõukogu liige

Andre Luman on omandanud tehnikateaduste magistri (cum laude) tööstus- ja tsiviilehituse erialal Tallinna Tehnikaülikoolist ja sotsiaalteaduste bakalaureuse (cum laude) psühholoogia erialal Tartu Ülikoolist. Nordecon AS’is ja selle emaettevõtte Nordic Contractors AS’iga seotud äriühingutes on Andre Luman töötanud alates 2012. aastast. Aastatel 2012 kuni 2016 oli Andre Luman Nordecon AS’i riskianalüütik. Alates 2013 kuni 2016 oli ta Nordic Contractors AS nõukogu liige ja alates 2016 nõukogu esimees